skip to Main Content
444 32 50 bilgi@stkitap.com

Fabrika Odaklı Pazarlama Kitabı

Recep Akbayrak

Pazarlama denince aklınıza sırt çantasıyla şirketinizin kapısında beliren ve ”hesap makinası lazım mı abi” diyen adam mı geliyor? Yapmayın! Dünya, pazarlamayı yönetenlerin eliyle yönetiliyor. Türki-ye’nin kalkınması için ileri teknoloji yatırımları şart, bu doğru. Ancak, bu hemen olabilecek bir iş mi?

Oysa pazarlamanın gücünden hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Eğer bu gücü doğru kullanırsanız sonuç alamamak gibi bir durum yoktur. Yeter ki pazarlama ve satış faaliyetleri aynı şeymiş gibi davranılmasın.

Pazarlamanın iki ayrı disiplini var. Biri şirketten tüketiciye yapılan pazarlama (B2C), diğeri şirketten şirkete yapılan pazarlama (B2B).

Bu kitapta, 21 yıldır sadece endüstri firmalarına pazarlama ve marka danışmanlığı hizmeti veren Recep Akbayrak’ın, tamamı endüstride yaşanmış sorunlara verdiği çözüm önerilerini bulacaksınız.

Gözünüzde büyütmeyin! Her şey güçlü bir pazarlama planı oluşturmakta, kontrollü ve 360 derece uygulamakta gizli. Üstelik küçük pazarlama bütçeleriyle de büyük sonuçlar almak mümkün.

Back To Top
×Close search
Ara